czwartek, 11 października 2012

Co kryją w sobie Oceany i spacer nad morzem

W miniona niedzielę wybraliśmy się z dziećmi w kierunku morza, głównym celem było zobaczenie tego co kryją w sobie oceany, a mianowicie Ocean Park , wybieraliśmy się tam od samego otwarcia na wiosnę, ale jakoś nie było czasu, a jadąc na urlop zabrakło dni aby tam zajrzeć. 
Pogoda dość w miarę, ale baliśmy się że nic z tego nie wyjdzie, bo jak  wyjeżdżaliśmy z domu to lało, jednak na miejscu było już ładniej i mogliśmy podziwiać wielkie : wieloryby, orki, rekiny i wiele innych zwierząt morskich. A ponadto wielki plac zabaw dla dzieci, chyba tak dużego i dobrze wyposażonego, jeszcze nie widziałam.

Płetwal błękitny jest tam największym okazem,  dziennie zjada 4 tony pożywienia ! :


Delfin zwyczajny : 


Wal dziobogłowy :


A w drodze powrotnej : 

fotka zrobiona przez córcie podczas jazdy :) 


po chwili znów było słonecznie więc zajechaliśmy jeszcze do zatoki Puckiej, ale wbrew temu co pokazuje nawigacja, to do morza autem nie wjechaliśmy :D choć byliśmy naprawdę bardzo blisko :  

 To była bardzo przyjemna wycieczka i wszyscy bardzo zadowolenie, żałowaliśmy tylko, że nigdzie nie udało nam się dostać świeżych ryb które tak bardzo lubimy :)

9 komentarzy:

 1. Ale fajny ten park! I fajnie zobaczyć realną wielkość tych wszystkich zwierząt, bo czasem trudno sobie wyobrazić ich prawdziwy ogrom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ale szczęki;) Świetne zdjęcia i wyprawa genialna...
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna wycieczka :)) miło czasem gdzieś wyruszyć :))
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie! Ładne zdjęcia;)
  Ja myślałam, że w tym parku będą żywe eksponaty;), ale i to fajnie wygląda. Najlepszy chyba plac zabaw, co? Mi o nim nawet dzieci e p-lu opowiadały, heh, jak na wycieczkę pojechali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny park i pewnie niezła frajda dla dzieciaków:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam wodny świat i szkoda, że tak daleeeko mam nad morze, bo już bym pędziła zwiedzać :) Rewelacyjne zdjęcia morza!!

  OdpowiedzUsuń
 7. jakie te stworzenia są wielkie!! fajny taki park :)

  OdpowiedzUsuń